Без Мудрика, але й без Луніна. ЛЧ. Реал – Челсі. 2:0. Відео голів та огляд матчу – UA-Футбол

“Реал” та “Челсі” вкотре зустрілися у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. “Реал” відкрив рахунок у протистоянні в середині першого тайму, коли пройшло гарне закидання від Карвахаля у штрафний майданчик на Вінісіуса. Бразилець ударив, але Кепі вдалося парирувати удар. Першим на добиванні виявився Карім Бензема.

Після перерви після розіграшу кутового відзначився Марко Асенсіо. Він вдало пробив з-за меж штрафного майданчика, ставши рекордсменом Ліги чемпіонів за кількістю забитих голів серед гравців, що вийшли на заміну.

Дивіться, як це було, у відеоогляді матчу. Додамо, що українці Лунін та Мудрик участі в поєдинку не взяли.

Ліга Чемпіонів, 1/4 фіналу. 1-й матч
Мадрид, Сантьяго Бернабеу
“Реал” – “Челсі” 2:0
Голи: Бензема 21, Асенсіо 74

Огляд матчу

21′ Карім Бензема – 1:0

74′ Марко Асенсіо – 2:0

Source: ua-football.com