Online News

Останні Новини Онлайн | Новини технології

Футбол

Динамо зазнало поразки в матчі проти Легії з рахунком 1:3. Дивіться відео голів та огляд матчу.

“Динамо” зазнало другої поразки на зимових зборах у Туреччині

У понеділок, 29 січня, “Динамо” провело свій другий спаринг на зимових зборах у Туреччині, але на жаль, результат виявився невдалим. Кияни програли польській команді “Легія”.

У матчі “Динамо” – “Легія” рахунок став 1:3 на користь польської команди. Єдиний гол у складі “Динамо” забив Пономаренко на 34-й хвилині гри. Але це не допомогло команді здобути перемогу, оскільки “Легія” забила три голи на 31-й, 45-й і 55-й хвилинах.

Відеоогляд матчу можна переглянути за посиланням: “Динамо” – “Легія” 1:3.

Ця поразка стала другою для “Динамо” на зимових зборах. Команда потребує покращення своєї гри перед наступними важливими матчами.

Заголовок: “Динамо” зазнало другої поразки на зимових зборах у Туреччині

Голи: Пономаренко 34 – 31, 45, 55

Цитата автора сайту: “Динамо” потребує покращення своєї гри перед наступними важливими матчами.

Висновок автора сайту: “Динамо” не змогло здобути перемогу у матчі проти “Легії” на зимових зборах у Туреччині. Команда повинна покращити свою гру перед наступними важливими поєдинками.

Джерело: ua-football.com