Футбол

Кобін – про фінал Кубка: Я чекав від Ворскли в першому таймі більш сміливої гри

Колишній гравець збірної України та “Шахтаря” Василь Кобін, у складі якого п’ять разів завойовував Кубок України, поділився враженнями про вчорашнє фінальне протистояння в Рівному. “Ворскла” поступилася “гірникам” (1:2).

“Я чекав від “Ворскли” до перерви більш сміливої гри. Хоча своїм швидкісним проходом до воріт “гірників” у середині першого тайму легіонер полтавчан Кане довів, що захист донеччан не безгрішний. Тим паче, що у складі “Шахтаря” був відсутній Георгій Судаков, який зараз відіграє помітну роль.

І лише за рахунку 0:2 полтавчани, які боролися до кінця, дещо перебудувалися і не озираючись на тили побігли вперед великими силами.

Відзначу вдалий вихід на заміну Миколи Ковталюка, який скоротив відставання до мінімуму. Усе ж, відчувалося, що донеччани продовжують диктувати умови і в потрібний момент додадуть. “Гірники” знову продемонстрували вміння досягати потрібного результату і тому заслужено поклали золоті медалі в Кубок, – сказав Кобін.