Online News

Останні Новини Онлайн | Новини технології

Футбол

Кого покупает Металлист? Все, что нужно знать о трансферах клуба Ярославского – UA-Футбол

мені як середньостатистичному українському фанату до лампочки яких ч@рно#опих купує метагліст. Динамо зі складом українських хлопаків накаже і шлюхтьорівську збірну бразилії, і це псевдохарьківське латиноамериканське корито. ярославський та ахмєтка нехай підітруться своїми бабками, що витрачають на знищення українського та підтримку латиноамериканського футболу. і да…. якщо б в Харкові та інших містах розмовляли переважно українською та повертались до традицій наших предків, то пуйло запорєбрікове й не заїкалося як лізти в Україну, а вони на ходять на бразильські ср@ки дивитися та верещать коц@пською. якщо я когось образив, то так вам і треба, смокчіть балон! пора задуматись, українці! наболіло, бл..

KadimXa (Харьков)

26.01.2022 в 19:49

Ты не среднестатистический украинский фанат. Ты обычное динамовское быдло,которое уже ссыт. За ЛЧ теперь нужно бороться и не факт ,что дырка эту борьбу будет выигрывать.

Ответить

NORDOS

26.01.2022 в 20:06

як раз середньостатистичний, бо більшість людей вболівають в єврокубках та й не тільки за Динамо, навіть якщо в Україні є прихильниками інших клубів, і так було завжди. а включиш шлюхтьор , то о боже, довбані маври-заробітчани і зразу на ригачку тягне. та більшість народу імен їхніх не знають. я вже не кажу про обличчя. даже самі упирі, що називають себе фанатами шахти, не знають усіх цих негрів

Директор холдинга (Ясный)

26.01.2022 в 22:30

Да обычное подворотное чмо. Тоже мне, редкое животное. Четвертое место дыры не за горами.

KadimXa (Харьков)

26.01.2022 в 19:53

Ты чёрт ещё и за язык заговорил. Подовляющее большинство пацанов, в 2014 году,которые бросились защищать нашу страну и таких чертей как ты,говорили на русском языке.

Ответить

avatar

NORDOS

26.01.2022 в 20:08

не говори дурниць. передок був переважно україномовний. зараз україномовних вояк ще більше, бо більшість з них зрозуміли, що українська мова – це основна зброя проти коцапської орди

fokstrot2009 (Харьков)

26.01.2022 в 20:18

Чмо, почему ты такой злой! Опустили?

Ответить

Hanter44 (Baburka)

26.01.2022 в 21:34

Якби ж воно ще й розум мало! Коли читаю опуси середньостатичного MORDOSA . На ум зразу приходить прислів’я: “Дурень думкою багатiє” А воно ж таке дурне,ну таке дурне,що себе ще за бiльшiсть тримає

Ответить

БульбаШ (Харьков) (ХАРЬКОВ)

26.01.2022 в 21:35

Эх бедолага, как же тебя плющит от людей которые футбол любят потому что им нравится эта игра. Ты же всё переводишь в политику , одно слово – трибунный стрыбунэць.

Ответить

avatar

Цап-царап (Харків)

26.01.2022 в 22:15

Для тебе Рух вже малюнки з такими робить.

Ответить

avatar

andrei.vinn (харьков)

26.01.2022 в 23:10

Слышишь ты, патриот Хренов.Глотку дерёш за Динамо. А кто их финансирует? Не Суркисы с бывшей партии регионов и нынешней опзж?

Ответить