Футбол

Оголошено оцінки Миколенка за його виступ у матчі Кубка Англії, де він забив автогол

Евертон програє Лутону в Кубку Англії

У матчі 1/16 фіналу Кубка Англії “Евертон” зазнав поразки від “Лутону”. Гості забили переможний гол на останніх хвилинах, вийшовши до наступного етапу турніру. Загальний рахунок матчу – 1:2.

Віталій Миколенко: автогол і активна гра

Захисник Віталій Миколенко провів повний матч за “Евертон”. На жаль, на 39-й хвилині українець забив автогол. Проте, він також продемонстрував активну гру, вибивши м’яч під час небезпеки у штрафному, заблокувавши 1 удар, здійснивши 2 відбори та 3 вдалі лонгболи. Він також виграв 7 дуелей з 8-ми, втратив м’яч 15 разів, віддав 36 точних пасів (78% точності) і зробив 2 ключові передачі. За даними аналітичного порталу WhoScored, Миколенко отримав оцінку 6,4 бали, а Sofascore – 6,7.

Миколенко вже провів 22 матчі за “Евертон” у сезоні

Цей матч став для Віталія Миколенка 22-им у складі “Евертона” у поточному сезоні всіх турнірів.

Заключні слова

Згідно з автором сайту, поразка “Евертона” від “Лутону” в Кубку Англії є невдалим результатом для команди. Проте, Віталій Миколенко продемонстрував активну гру та внесок у команду, не зважаючи на автогол. Це свідчить про його потенціал і важливу роль у складі “Евертона”.

Цитата автора сайту: “Невдалий результат для “Евертона”, але Миколенко продовжує показувати свій потенціал”

Джерело: ua-football.com