“Шахтар” у Львові розгромно переміг “Карпати” у матчі УПЛ
Футбол

Вже на стартових хвилинах команди активно створювали моменти. І вже до середини першого тайму гра почала приносити результат. Відкрив рахунок Зубков потужним ударом у ближній кут. “Карпати” зрівняли зусиллями Підлепенця. Вже за чотири хвилини Бондаренко вивів команду вперед.

До перерви “Шахтар” оформив ще два м’ячі. Спочатку Бондаренко ударом у дальній кут. А на 43-й хвилині Сікан головою з лінії воротарського майданчика.

У другому таймі футболісти зберегли активність. На 65-й хвилині хет-трик оформив Бондаренко.

І лише наприкінці поєдинку “леви” зуміли забити вдруге. Чачуа на 82 хвилині поцілив у сітку – 5:2 у підсумку.

У підсумку “Шахтарю” вдалося піднятися на 6-те місце в турнірній таблиці із 9 очками. Тим часом “Карпати” залишаються на 12-й сходинці (6 пунктів).