Футбол

Збірна Франції вирвала перемогу над Бельгією та пробилася до чвертьфіналу Євро-2024 (відео)

Збірна Франції обіграла Бельгію в матчі 1/8 фіналу Євро-2024 з футболу. Поєдинок на “Дюссельдорф Арені” у Дюссельдорфі завершився з рахунком 1:0.

Команда Дідьє Дешама упродовж усього протистояння грала першим номером, але переможний гол зуміла забити лише наприкінці зустрічі.

На 85-й хвилині Рандаль Коло Муані на правому куті штрафного майданчика отримав м’яч від Н’Голо Канте та пробив по воротах, а м’яч рикошетом від захисника бельгійців Яна Вертонгена залетів до сітки.

Огляд матчу Франція – Бельгія

Дивіться також: Євро-2024: хто вже вийшов до 1/4 фіналу

Франція у чвертьфіналі Євро-2024 позмагається з тріумфатором дуелі Португалія – Словенія, яка також відбудеться 1 липня (старт – о 22:00 за київським часом).

Текстова онлайн-трансляція матчу Португалія – Словенія доступна на нашому сайті.

Нагадаємо, повноваження чинного чемпіона Європи уже склала збірна Італії, яка в 1/8 фіналу вилетіла від Швейцарії.

Матеріал вийшов за підтримки нашого партнера української букмекерської компанії Favbet.

Збірна Іспанії розгромила Грузію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024 (відео)

Англія в мегадраматичному матчі здолала Словаччину та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024 (відео)

Німеччина перемогла Данію в 1/8 фіналу Євро-2024 – матч призупиняли через аномальну погоду (відео)

Джерело: tsn.ua