Online News

Останні Новини Онлайн | Новини технології

Спорт

Кріштіану Роналду залишив Олд Траффорд до закінчення матчу МЮ. Команда зіграла внічию з Райо Вальєкано, 1:1 – UA-Футбол

Португальський нападник “Манчестер Юнайтед” Кріштіану Роналду покинув Олд Траффорд, стадіон, де грала його команда, до закінчення матчу. “МЮ” провели товариську гру проти “Райо Вальєкано”.

Роналду розпочав гру у стартовому складі, після того, як пропустив останні п’ять ігор цілком. Проте, вже в перерві він був замінений, замість Кріштіану вийшов івуарієць Амад Діалло, який забив єдиний гол “МЮ” лише за три хвилини.

Ще через дев’ять хвилин “Райо” зрівняли рахунок завдяки голу іспанського півзахисника Альваро Гарсії. Раніше повідомлялося про наміри Роналду залишити клуб заради гри у Лізі Чемпіонів.