Україна U-19 втратила шанси вийти на чемпіонат Європи – Террикон

Сьогодні, 25 березня матчем проти Данії юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) продовжила виступ в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023.

Тривалий час команди обмінювалися моментами, поки на 31-й хвилині Царенко з передачі Горбача не відкрив рахунок. Утім, перед самою перервою скандинавам вдалося відігратися.

На 51-й хвилині данці забили вдруге, тож у синьо-жовтих не залишалося вибору, окрім як іти вперед. Своїми спробами запам’яталися Слюбик, Пушкарьов, Варфоломєєв, Сігеєв, Лосенко, однак або їм бракувало влучності, або суперника рятував голкіпер.

У підсумку українські юнаки знову поступилися з рахунком 1:2 і, на жаль, втратили шанси потрапити на Євро. Наступний матч наша команда проведе 28 березня проти Іспанії.

Україна (U-19) — Данія (U-19) — 1:2 (1:1)

Голи: Царенко (31) — Доргу (45), Сертдемір (51).

Україна (U-19): Герета, Кітела, Холод, Слюбик, Булеза (к), Роспутько, Варфоломєєв (Лосенко, 81), Глущенко (Харабара, 57), Царенко (Сігеєв, 57), Пушкарьов (Бенедюк, 66), Горбач (Черниш, 66).

Source: terrikon.com