Online News

Останні Новини Онлайн | Новини технології

Спорт

Ліга чемпіонів. ПСЖ — «Боруссія» Д — 1:0, після матчу. Едін Терзич: «Ми заслужили на цей фінал»

Учора, 7 травня, у повторному півфінальному матчі Ліги чемпіонів дортмундська «Боруссія» обіграла на виїзді ПСЖ — 1:0. До вашої уваги післяматчеві коментарі тренерів команд офіційному сайту УЄФА.

Едін Терзич. Фото: gettyimages.com

Луїс Енріке, головний тренер ПСЖ: «Правду кажучи, я вважаю, що ми заслужили на перемогу. Ми завдали 31 удар, чотири рази влучили в каркас воріт. За два матчі ми шість разів потрапили в штангу, але так і не забили. Футбол іноді буває таким несправедливим. Вітаємо „Боруссію“. У них чудова команда. Я сподіваюся, що вони зможуть виграти фінал.

Звичайно, ми всі засмучені. Ми були не гіршими в цих двох матчах. Футбол — цікава гра, іноді несправедлива. Ми не змогли забити, незважаючи на 31 удар по воротах. Але ти перемагаєш, забиваючи голи, а не влучаючи в штангу.

Я задоволений тим, що я побачив. Справжній дух. Команда, яка віддала всі сили. Уболівальники як завжди були на висоті. Сподіваюся, що наш зв’язок на цьому не перерветься. Ці хлопці викладаються на повну за свій клуб. Але сьогодні ми повинні привітати команду, яка вийшла у фінал.

Загалом, я задоволений. Задоволений тим, що я побачив у першому таймі. Задоволений двома цими матчами. Хлопці зробили те, про що я просив. Мені сподобався дух, який вони продемонстрували в цьому протистоянні. Зрозуміло, є речі, які треба поліпшити. Ми займемося цим у наступному сезоні. Якщо ми й можемо на щось нарікати, то тільки на удачу, яка сьогодні відвернулася від нас.

Було б сумно, якби я не підтримав своїх гравців, не поставив себе на передову. Я беру відповідальність за цю поразку. Я дуже пишаюся кожним із моїх гравців. Я ніколи не розмовляю зі своїми гравцями після матчу, але сьогодні зробив виняток. Я говорив із кожним індивідуально. Важливо не тільки перемагати, а й уміти програвати. Треба знати, як подавати приклад дітям».

Едін Терзич, головний тренер «Боруссії» Д: «Якщо ви попросите мене знайти одне слово, то це буде гордість. Я дуже пишаюся своїм колективом, своєю командою, клубом. Але мрія ще не закінчилася! Ми багато терпіли, але показали дуже хорошу гру на виїзді проти дуже швидкої команди з потужним нападом. Ми виграли обидва матчі й жодного разу не пропустили. Це неймовірний і видатний результат! Якби нам знову довелося змагатися з ними, ми б програли в десяти випадках із десяти.

Ми блискуче зіграли як команда. Без цього в тебе немає шансів зберегти ворота на замку — це неможливо. У другому таймі ми щосили намагалися не пропустити, робили все, щоб блокувати подачі й удари. Нереальні почуття. Але я думаю, що ми заслужили на цей фінал. Ми приїхали сюди, щоб протистояти команді, у якої дуже багато сильних сторін. Ми зробили це завдяки командній роботі, плюс, десь нам пощастило».

Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини

Джерело: dynamo.kiev.ua