Львів – Динамо Київ – 0:0. Текстова трансляція матчу. LIVE – Sport.ua

«Львів»: Рибка, Дитятьєв, Габріель, Сасовський, Грисьо, Антоніо, Мільченко, Богунов, Бугай, Бєляєв, Есеола.

Запасні: Юрчук, Ольховий, Ґільєрме, Свржняк, Мишенко, В. Михайлів, Р. Михайлів.

«Динамо»: Нещерет, Попов, Дячук, Караваєв, Дубінчак, Сидорчук, Шепелєв, Лонвейк, Царенко, Беніто, Ванат.

Запасні: Моргун, Ігнатенко, Вівчаренко, Боль, Яцик, Рамірес, Андрієвський, Гармаш, Малиш, Тимчик, Сирота, Волошин.

Ванат після подачі від Шепелєва із набігання пробив головою повз дальню стійку.

36’

Небезпечно було біля воріт Рибки! Лонвейк зіграв у стінку з Сидорчуком до правого флангу штрафного, після чого замикав у дальній, але влучив у спину Беніто!

35’

Антоніо сфолив проти Ваната біля центрального кола на власній половині.

33’

Поки гра проходить переважно у центрі поля. Динамівці намагаються знайти підступ до штрафного майданчика суперників.

29’

Богунов не може підвестися. Схоже, один із лідерів львів’ян травмувався. Лікарі надають йому допомогу.

28’

Дубінчак жорстко зіграв проти Богунова в центрі поля. Фол тягнув на жовту, однак рефері поки обмежився усним попередженням.

27’

Лео Антоніо пробив повз ворота з-за меж штрафного майданчика.

25’

Есеола порушив правила в атаці проти Попова.

24’

Футболісти Динамо пресингують львів’ян на їхній половині поля.

21’

Грисьо сфолив на лівому фланзі захисту проти Беніто.

19’

Караваєв з правого флангу навісив у штрафний майданчик, де Царенко скинув на Беніто, однак той пробив вище воріт.

15’

Рибка смахнув під поперечино на кутовий подачу з лівого флангу від Дубінчака.

10’

Сидорчук над воротами запустив постріл здалеку із центральної зони перед штрафним.

6’

Шепелєв закрутив подачу кутового з лівого флангу на дальню стійку, але там перехопив м’яч Рибка.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

У неділю, 2 квітня, відбудеться матч 19-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому зустрінуться «Львів» та «Динамо». Гра пройде у Львові на стадіоні «СКІФ». Початок о 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Львів’яни цього сезону поки що виступають невдало в чемпіонаті країни, займаючи останнє 16 місце. В останніх трьох турах підопічні Мірчі Луческу зазнали двох поразок (від «Інгульця» 0:2 та від «Зорі» 0:1), займаючи зараз лише четверте місце у турнірній таблиці. Від луганської команди, яка розташувалася на третій позиції, киян відділяє чотири очки.

14 разів суперники зустрічалися на рівні Прем’єр-Ліги. 11 перемог у «Динамо», двічі успіху досягали львів’яни і лише одна зустріч завершилася внічию. У першому колі гра також відбулася у Львові, але на іншому стадіоні «Арена-Львів». Виграли динамівці з рахунком 1:0. Переможний м’яч провів якраз Віталій Буяльський.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку.

Source: sport.ua