Результати чоловічої естафети на етапі в Рупольдінгу Кубка світу з біатлону

Збірна України з біатлону фінішувала на 18-му місці у чоловічій естафеті на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в німецькому Рупольдінгу. Україну представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Денис Насико та Віталій Мандзин. Збірна посіла 18-те місце.

Стартовий етап Прима провалився, зробивши чотири хиби на стрільбі лежачи і пішов на одне штрафне коло. Після цього українська команда знаходилася на 23-му місці з відставанням 1 хвилина 51,6 секунди від лідера.

На другому етапі Підручний також схибив на обох вогневих рубежах і передав естафету на 22-му місці з відставанням 2 хвилини 47,8 секунди.

На третьому етапі Насико показав ідеальну стрільбу і підтягнув українську команду на 19-те місце. Передавання естафети відставанням від першого місця складало 3 хвилини 20,4 секунди.

На заключному етапі Мандзин безпомилково відпрацював стрільбу лежачи, але на стійці припустився чотирьох хиб, вирушивши на штрафне коло. В результаті, Віталій фінішував на 18-й позиції з відставанням 4 хвилини 44,5 секунди від переможця.

Це найгірший результат збірної України у чоловічих естафетах на Кубку світу з біатлону з січня 2019 року.

Перемогу у чоловічій естафеті здобула команда Норвегії, друге місце посіла Німеччина, а третю сходинку зайняла Італія.

18. Україна (2+11) +4:44.5

Зазначимо, що напередодні в Рупольдінгу відбулася жіноча естафета, яку виграла команда Франції. Збірна України посіла п’яте місце – це найкращий результат українських спортсменок цього сезону.

У п’ятницю, 12 січня, відбудеться жіночий спринт, а в суботу, 13 січня, запланована чоловіча спринтерська гонка. У неділю, 14 січня, етап закінчиться персьютами.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.

Висновок автора сайту: Збірна України з біатлону не змогла показати хороший результат у чоловічій естафеті на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в Рупольдінгу. Це найгірший результат команди з січня 2019 року.

Джерело: tsn.ua