Футбол

Манчестер Юнайтед та Тоттенгем не змогли визначити переможця у гольовій перестрілці (відео) в АПЛ

“Манчестер Юнайтед” зіграв внічию з “Тоттенгемом” у центральному матчі 21-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні “Олд Траффорд” у Манчестері завершився з рахунком 2:2.

На третій хвилині зустрічі “манкуніанців” вивів уперед Расмус Гейлунд. На 19-й хвилині “шпори” відповіли голом Рішарлісона, якому асистував Педро Порро.

Перед перервою “червоні дияволи” вдруге в цьому матчі повели в рахунку – на 40-й хвилині Маркус Рашфорд відзначився забитим м’ячем з передачі Гейлунда.

На початку другого тайму команда Ангелоса Постекоглу знову відігралася – на 46-й хвилині точного удару завдав Родріго Бентанкур, а новачок лондонського клубу Тімо Вернер заніс до свого активу гольову передачу. Більше жодна з команд не забивала.

Огляд матчу “Манчестер Юнайтед” – “Тоттенгем”

Після цього матчу “Манчестер Юнайтед” (32 очки) посідає сьоме місце в АПЛ. “Тоттенгем” (40 балів) перебуває на п’ятій позиції.

У наступному турі підопічні Еріка тен Гага 1 лютого на виїзді зустрінуться з “Вулвергемптоном”. Днем раніше “шпори” приймуть “Брентфорд” українця Єгора Ярмолюка.

“Манкуніанці” вийшли вперед на третій хвилині гри завдяки голу Расмуса Гейлунда. Однак “шпори” зрівняли рахунок на 19-й хвилині, коли Рішарлісон вразив ворота “Манчестер Юнайтед”.

Перед перервою “червоні дияволи” знову вийшли вперед, коли Маркус Рашфорд забив м’яч після передачі Гейлунда. Однак “Тоттенгем” не здався і на початку другого тайму вирівняв рахунок завдяки точному удару Родріго Бентанкура. Також новачок лондонського клубу Тімо Вернер заніс до свого активу гольову передачу. Більше голів у матчі не було.

Після цього матчу “Манчестер Юнайтед” посідає сьоме місце в АПЛ з 32 очками, а “Тоттенгем” знаходиться на п’ятій позиції з 40 балами.

У наступному турі “Манчестер Юнайтед” зустрінеться з “Вулвергемптоном” 1 лютого на виїзді, а “Тоттенгем” прийматиме “Брентфорд” українця Єгора Ярмолюка день раніше.

“Манкуніанці” вийшли вперед на третій хвилині гри завдяки голу Расмуса Гейлунда. Однак “шпори

Джерело: tsn.ua