Поки схаменулися – вже 0:5. Збірна України розгромно програла бразильцям

​Збірна України з футзалу невдало провела другий матч міжнародного турніру в литовському місті Йонава.

Суперником синьо-жовтих 15 квітня у матчі 2-го туру була збірна Бразилії.

В української команди не клеїлася гра в першому таймі, й Бразилія забила 5 м’ячів. У другій половині гри команди двічі обмінялися забитими голами, і матч закінчився з рахунком 7:2 на користь Бразилії.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На старті матчу хороший момент мав Абакшин, але він не зумів переграти кіпера. Згодом у стійку пробив Зварич. На 5-й хвилині рахунок відкрили бразильці – класну комбінацію завершив Араухо. Невдовзі після двох помилок Савенка м’яч двічі відправив у ворота українців Паскуал (3:0).

Потім синьо-жовті пропустили четвертий гол – після кутового відзначився да Сілва. Українська команда відповіла влучанням Корсуна в поперечину, а також невикористаним шансом Семенченка. На 12-й хвилині після кутового да Сілва оформив дубль (5:0). Наприкінці першого тайму бразильців знову врятував каркас, цього разу вже після удару Жука.

На початку другої половини Абакшин після кутового скоротив відставання збірної України, проте невдовзі відзначилися й бразильці. На 26-й хвилині другий гол синьо-жовтої команди оформив Мельник, однак на 31-й представники Південної Америки забили всьоме. У підсумку синьо-жовті поступилися з рахунком 2:7.

На старті змагань синьо-жовті впевнено обіграли з рахунком 5:2 команду Литви, яка є господарем Євро-2026 з футзалу. Збірна Франції у 1-му турі перемогла команду Бразилії (3:2).

16 квітня у заключному турі Україна зіграє із Францією, а Бразилія – з Литвою.

Збірна України з футзалу готується до фінального турніру чемпіонату світу 2024, який з 14 вересня до 6 жовтня відбудеться в Узбекистані.

Футзал. Міжнародний турнір. Йонава (Литва)

1-й тур, 13.04.2024

• 15:00. Литва – Україна – 2:5
  • 18:30. Бразилія – Франція – 2:3

2-й тур, 15.04.2024

17:00. Україна – Бразилія – 2:7 (0:5)

Голи: Абакшин, 23, Мельник, 26 – Араухо, 5, 31, Паскуал, 6, 7, да Сілва, 8, 12, Ногейра, 25.

Україна: Савенко (Сухов, 7) – Корсун, Швед, Микитюк, Шотурма; Семенченко, Чернявський, Жук, Абакшин, Мельник, Лебідь, Зварич, Педяш.

Бразилія: Дорн – Араухо, Бастезіні, Л. дос Сантос, Ногейра; Роча, Віана, Паскуал, да Сілва, Деніз, Бріто, Р. дос Сантос, В. дос Сантос, Гомес.

Попередження: Семенченко, 26 – Л. дос Сантос, 10, Р. дос Сантос, 27

• 19:30. Франція – Литва